Pizzagate: Hillary Clinton vedla tajnou organizaci pedofilů

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání

Během boje o americké prezidentské křeslo během roku 2016 vznikla konspirační teorii, která tvrdila, že kandidátka Hillary Clinton stojí v centru tajné organizace pedofilů, která má sídlo v pizzerii Comet Ping Pong ve Washingtonu. Důkazy o existenci okruhu lidí, kteří měly být zakódovány v uniklých e-mailech manažera její kampaně.

Dle konspirátorů se v pizzerii scházeli pedofilové, kteří si objednávali děti pro své sexuální uspokojení skrze kódované objednávky pizzy. Celá síť pedofilů, obchodníků s bílým masem a dle některých verzí i satanistů se měla rozpínat skrze další pizzerie po celých USA.

I přesto, že byla tato konspirační teorie velmi brzy vyvrácena ve většině amerických i světových médiích, restaurace i zaměstnanci Comet museli čelit útokům veřejnosti, včetně střelby jednoho ze ""zachránců dětí"" a bezpočtu výhrůžek.

Podrobný rozbor v češtině: Pizzagate – anatomie falešné zprávy aneb Mainstream ječí jako smyslů zbavený a umlčuje informace

Pro americký zdroj a kontext pak: Anatomy of a Fake News Scandal

Původ: 2016, USA

Domácí zdroje

Server Aeronet: Skandál “PizzaGate” otřásá americkým internetem, zatímco mainstream v USA se snaží kauzu označit za fake. Důkazy jsou ale zdrcující!

Server Na severu Hollywoodská elita: nepřítel lidstva, který pije krev nevinných dětí

Server Otevři svou mysl: Pád Kabaly - Konec světa tak, jak ho známe (1-10)

Server Infokurýr: Skandál: Americké ministerstvo zdravotnictví financovalo v Pittsburghu miliony dolarů program na těžbu a sklizeň orgánů z tělíček nenarozených dětí!

Server Protiproud:

Server AC24: Agent CIA šokuje: Michale Flynn byl vyhozen, jakmile získal seznam pedofilů z Washingtonu

Server Středoevropan: Papež zmírnil trest pedofilním kněžím na doživotní modlitby