Eurabie: Islamizace Evropy

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání

Eurabie je pojem používaný zejména v politickém diskurzu a je součástí konspirace tvrdící, že již od 70. let existují globání snahy (zejména francouzské a arabské) o propojení EU a arabského světa.

Snahou má být destabilizovat kultury evropských zemí a oslabení vztahů Evropy s USA a Israelem. Výsledkem by měla být islamizace a arabizace Evropy, kdy se islám stane dominantním náboženstvím.

Jedním z nástrojů, jak má k islamizaci Evropy dojít jsou dle konspiračních teoretiků samotné součásti arabských kultur, které se na území evropksých států zavlékají s příchodem migrantů, tj. halal maso, nošení hidžábu a veřejné oslavy muslimských svátků, stejně tak stavění mešit apod.

Čtení o vzníku této konspirace v češtině: Eurábie: konspirační mýtus, který spojuje Klause, Baldu i Breivika

Původ: 2000 Autor: Gisele Littman

Domácí zdroje

Server EUportál:

Server Czech Free Press: Eurábie není mýtus, ale svět v kterém žijeme + video "Konec Evropy"

Server Tadesco: Eurábie v přímém přenosu. Důležitá data, která jsme pro Vás vybrali. Jestli se okamžitě nezakročí ve velkém, v Evropě nezůstane kámen na kameni

Server Parlamentní listy: Realita ohledně imigrace a islamizace Evropy je opravdu takto hrozná. EU nás chce vyhladit. A Okamura dělá chybu v této věci… Znalec islámu a exmuslim Lhoťan promlouvá https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Realita-ohledne-imigrace-a-islamizace-Evropy-je-opravdu-takto-hrozna-EU-nas-chce-vyhladit-A-Okamura-dela-chybu-v-teto-veci-Znalec-islamu-a-exmuslim-Lhotan-promlouva-515301